لیفتراک های شرکت سهند

لیفتراک سهند

مجتمع لیفتراک سازی سهند با داشتن ۳۰ سال سابقه در تولید و مونتاژ لیفتراک سهند ، در سال ۱۳۵۵ در آذربایجان شرقی تاسیس و فعالیت خود را آغاز کرده است و از آن زمان تا به امروز توانسته بیش از ۱۷۰۰۰ هزار دستگاه لیفتراک در انواع دیزلی ، گازی ، برقی و دوگانه سوز را تولید نماید . همچنین با تلاش روز افزون در سال ۱۳۷۶ موفق به اخذ گواهینامه تحقیق و توسعه از وزارت صنایع و نیز اخذ گواهینامه ISO 9001 برای طراحی لیفتراک گردید .

لیفتراک سازی سهند با بیش از ۲۷ نمایندگی مجاز در سراسر کشور و با بهره گیری از قطعات اصلی توانسته است جایگاه ویژه ای در میان ماشین آلات انبارداری مورد استفاده  درون کارخانجات و انبارهای تولیدی کشور پیدا کند و به دلیل داخلی بودن تولید این محصول و قیمت تمام شده ی پایین تر این دستگاه نسبت به برندهای مشابه خارجی طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است .

لیفتراک هایی که توسط شرکت لیفتراک سازی سهند تبریز تولید می شوند :

  • انواع لیفتراک برقی
  • انواع لیفتراک دوگانه سوز
  • انواع لیفتراک دیزلی
  • لیفتراک هیدرواستاتیک

طبیعتا هر کدام از مدل های لیفتراک های سهند برای هدف خاصی طراحی و ساخته شده اند و با کد خاصی نام گذاری شده و در بازار شناخته شده اند .

به طور نمونه ، کلیه ی لیفتراک های دیزلی سهند با علامت اختصاری SND در بازار دیده می شوند . همین طور لیفتراک های دوگانه سوز سهند با کد خاص SNG و لیفتراک های هیدرواستاتیک سهند با علامت اختصاری SHG عرضه می شوند .

یکی از عمده ایرادات لیفتراک های سهند وجود مشکل در قطعه ی شیر گیربکس یا کنترل والو آن می باشد ، در مدل های قدیمی از دو قسمت مجزای شیر و گنت حرکت تکیل شده بود که نقص های عمده ای داشت .

اما در سال های اخیر این نقیصه برطرف شد و موفق به ساخت یک نمونه شیرگیربکس لیفتراک سهند SND شدند . در این مدل از سلونویید گیربکس لیفتراک کوماتسو استفاده شده که عمر مفید خیلی بالایی دارد . لازم به ذکر است که انجام تحقیقات و اجرای پروژه توسط یک شرکت معتبر سازنده در خارج از کشور اناجم پذیرفت .

سری جدید والف گیربکس سهند از لحاظ کارایی و قیمت بسیار رضایت بخ و مقرون به صرفه تر از نمونه ی قدیمی خود می باشد .

لازم به یادآوری است که لیفتراک سازی سهند علاوه بر انواع لیفتراک ، در طراحی و تولید انواع بالابرها و سایر تجهیزات انبارداری نظیر یدک کش ها ، استاکر نیز فعالیت دارد .

تامین و فراهم نمودن کالاها و خدمات مورد نیاز مشتریان از معتبرترین و مطمئن ترین منابع و توزیع در سریع ترین زمان ، انجام کلیه امور پشتیبانی و خدمات پس از فروش و گارانتی لوازم یدکی محصولات و تعمیرات تخصصی انواع لیفتراک های دیزلی و گازسوز ، دوگانه سوز و برقی سهند ، سرویس و بازسازی لیفتراک سهند با دهها نفر نیروی خبره متعهد کارآزموده و متخصص شرکت ام دیزل هماهنگی ، سازماندهی و بانجام می رسد .