ریچتراک برقی جدید , قیمت انواع ریچتراک ۱۴۰۱

خرید و فروش انواع ریچتراک برقی (سپاهان , تویوتا , یوهانریش , سهند و … ) با قیمت ویژه و تضمین کیفیت کالا , لیست جدید قیمت سال ۱۴۰۱ : امروزه با توجه به افزایش شرکت ها نیاز به انبار افزایش پیدا کرده است ولی به دلیل بالا بودن قیمت زمین بیشتر افراد انبارهایی با سایز کوچک تهیه می کنند که در این صورت جا به جایی کالا دشوار می شود برای رفع این مشکل لیفتراک های برقی مورد استفاده قرار گرفتند.

این لیفتراک ها انواع مختلفی دارند که یکی از آن ها ریچتراک ها می باشند و برای جه به جایی کالا در انبارهای کوچک و راه رو های باریک استفاده می شوند. شرکت های مختلف برای نگهداری کالاها و مواد اولیه خود از انبار استفاده می کنند و بیشتر انبارهایی می سازند که ارتفاع زیادی داشته باشند تا از قسمت عمودی آن ها نیز استفاده کنند به همین منظور قسمت های مختلف انبار را قفسه بندی می کنند و برای حمل کالا ها در این قسمت از ریچتراک های برقی استفاده می کنند.

دستگاه ریچتراک به سفارش خریداران مخصوص انبارها طراحی می شود و هدف از تولید آن ها جا به جایی کالا در راه رو ها و فقسه های انبارها می باشد. طراحی آن ها به طوری می باشد که قابلیت حرکت در شعاع حرکتی باریک تری را داشته باشند. این دستگاه ها دارای دو بازو در جلو جهت بارگیری کالا و یک ست چرخ در پشت که در زیر جایگاه اوپراتور نصب شده است تا در فضاهای کم کالا را در ارتفاع های مختلف جا به جا کنند.

ریچتراک برقی تویوتا

ریچتراک تویوتا

ریچتراک یوهانریش

ریچتراک یوهانریش

 ویژگی ریچتراک ها

 • طول و شعاع چرخش بسیار کمی دارند.
 • میدان دید وسیع تر به دلیل طراحی ایستاده برای حالت راننده
 • سیستم ترمز الکتریکی که باعث توقف بسیار ایمن، آسان و سریع می شود.
 • مانورپذیری بسیار بالایی دارد از این قابلیت حمل کالاها در نواحی باریک را با دقت بسیار زیاد دارد.
 • قابلیت حرکت به سمت جلو و عقب را دارد.
 • فرمان این نوع ریچتراک ها برقی است و براحتی فرمان هیدرولیک خودروهای سواری و تجاری می‌باشند.
 • دکل این نوع ریچتراک ها می‌توانند علاوه بر بالا و پایین بردن شاخک‌ها و زاویه دادن به سمت جلو و عقب، دکل می‌تواند به اندازه ۵۰ سانتی متر به سمت جلو حرکت نماید و این موضوع سهولت بسیار زیادی در جهت بارگیری و تخلیه ایجاد نماید.

کاربرد ریچتراک

همان طور که گفته شد از این دستگاه ها در انبارهای مختلف برای جا به جایی کالا استفاده می کنند. از دیگر مکان هایی که ریچتراک بیشتر مورد توجه قرار می گیرد می توان به سردخانه ها و سالن های سر پوشیده اشاره کرد. ظرفیت ریچتراک ها از ۱ الی ۵/۲ تن می باشند که بعضی از آن ها راننده حالت ایستاده و برخی حالت نشسته دارند که امروزه حالت ایستاده طرفدار زیادی پیدا کرده است. بهتر است بدانید همه افراد می توانند با آموزش خیلی کم از این دستگاه استفاده کنند زیرا دستگاه بسیار راحت و ساده ای می باشد.

ریچتراک های برقی چه مزایایی دارند؟

 1. آلودگی صوتی ایجاد نمی کنند.
 2. شعاع حرکتی بسیار کمی دارند.
 3. کالاها را در انبارهایی با ارتفاع بلند و کوچک انبار می کنند.

ریچتراک های برقی چه معایبی دارند؟

 1. فاصله کم موجود در قسمت زیر شاخک ها به هنگام کار کردن در فضاهای ناهموار ممکن است موجب اختلال در عملکرد دستگاه شود.
 2. در فضای بیرون قابل استفاده نیستند.

قیمت انواع ریچتراک

جهت دریافت لیست قیمت جدید سال ۱۴۰۱ و کاتالوگ محصولات می توانید با کارشناسان فروش ما در ام دیزل تماس بگیرید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.